Logo Tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı


Logo Tasarım Evet, logo tasarımının profesyonel bir şekilde itinayla tasarlanması gerekmektedir. Çünkü logo tasarım tüm kurumsal kimliğinizi temsil eder. Broşürler, dergiler, kartvizit, web sitesi vb… tüm grafik tasarımlarda yaptırdığınız logo çalışması kullanılacak ve logonuz firmanızı temsil edecektir. Bir firma logosu ve sloganı ile markalaşır ve dijital pazarlama faaliyetlerinde logo her zaman ön planda olan akılda kalıcı unsurdur. Bu doğrultuda kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel grafik tasarım firmalarına yaptırmanızı öneririz.

Logo Tasarım Süreçleri

Süreçler; adım adım logo tasarım
01-       Sipariş verirsiniz.
02-       Değerlendirme yapılır ve sizinle iletişime geçilir
03-       Ödeme hesap numaralarımıza havale veya eft yoluyla yapılır.
04-       Logonuz tasarımı 5 farklı alternatifle e-mail adresinize gönderilir.
05-       Değişikliler talebiniz doğrultusunda yapılır.
06-       Onaylamanın ardından dilediğiniz formatta size teslim edilir.

Logo Tasarım Çalışmaları

Logo tasarım işlemleri başlatılmadan önce, firmaların hedefleri, ilişkili kategorileri, geçmişi ve firmaya özgü uyumlu renkler grafiksel ve mantıksal tüm yönleriyle düşünülmekte ve kurumsal kimlik çalışmaları itinayla hazırlanmaktadır. Firmanızı her alanda temsil edecek Logo Tasarım çalışması vektörel olarak hazırlanmakta ve tüm mecralarda ve basım işlerinde kullanmanıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Logo tasarım çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Teklif iste

Logo Tasarım Örneklerimizin Bazılar

 logo tasarım firmaları, bursa logo tasarım firmaları, logo tasarım fiyatları, logo tasarım şirketleri, logo çalışması, Bursa logo tasarım, bursa logo tasarım yaptırmak, bursa fsm, bursa osmangazi, bursa nilüfer, bursa yıldırım,

Bize Takip Edin

Bizi daha yakın tanıyarak yaptığımız işlerin neler olduğunu daha iyi görebilirsiniz. .

Sosyal Medya Hesaplarımız:

    

Bize Ulaşın

Aşık veysel Mah 316 Sk Mamak/ANKARA
  info (@) aslanozgul.com
  0542 621 4530
  Türkiye